Skip to main content

Dla małych i średnich przedsiębiorstw

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa - małe i średnie, które wyposażają swoje biura w sprzęt IT i oprogramowanie. Nasza oferta obejmuje produkty ponad 300 producentów i dostawców. Dystrybutorzy krajowi zapewniają wysoką jakość usług, korzystne oferty i błyskawiczną realizację zarówno jednorazowych zamówień, jak i stałych, regularnych zakupów.

Szukasz produktu? Potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu? Powiedz nam czego potrzebujesz.

Doradzimy w wyborze.

Notebooki

Notebooki HP są starannie wykonane, wyposażone w najnowsze technologie, wykończone subtelnymi, lecz efektownymi detalami, stylowe i funkcjonalne. Zawierają technologie, które pracują dla Ciebie.

Komputery biznesowe

Komputery biznesowe HP oferowane są w niezwykle wszechstronnych formatach, zapewniają wydajność, bogactwo funkcji i niezawodność w atrakcyjnych cenach. Wykonuj coraz większe i bardziej skomplikowane zadania.

Drukarki

Wybierając drukarki HP, możesz liczyć na najniższy w swojej klasie urządzeń HP całkowity koszt posiadania i największe szybkości, a przy tym najlepszy wśród urządzeń HP poziom zabezpieczeń wydruku i energooszczędności.

Monitory

Niezwykle nowoczesne monitory biznesowe zaprojektowane z myślą o optymalnej widoczności, wydajności i ergonomii to doskonałe połączenie formy i treści.

Oprogramowanie

Od 1996 roku dostarczamy programy użytkowe i narzędziowe o jakości potwierdzonej przez specjalistów. Dostarczamy wybrane przez klinta produkty lub analizujemy jego potrzeby i doradzamy w wyborze oprogramowania. Udzielamy wsparcia przy instalacji oprogramowania, a także oferujemy usługę późniejszej pomocy.